FORIN s.r.o.

Slovensky | English | Deutsch

O nás

Ste tu: Úvod O nás

Vítame Vás na stránke FORIN s.r.o. spoločnosti, ktorá ponúka svoje produkty a služby pre priemysel, ako aj pre iné odvetvia hospodárstva.

Pokračujeme vo viac ako 30 ročnej tradícii dodávok pohonovej techniky v Moldave nad Bodvou a práve to je veľmi zaväzujúce aj pre budúcnosť. Naše rozsiahle portfólio produktov nám umožňuje ponúknuť riešenia na základe prístupu, ktoré zákazníkom pomôžu nájsť správne riešenie aj pre tie najnáročnejšie aplikácie.

Ako jeden z popredných dodávateľov priemyselných motorov, prevodoviek a pohonov na Slovensku, ale aj vo východnej a strednej Európe sa špecializujeme na dodávky mechanických prevodoviek (závitovkové prevodovky, šnekové prevodovky, závitovkové s čelnou predlohou, čelné paralelné, kužeľo-čelné, čelné, kombinované závitovkové, prevodovky do ťažkých prevádzok), mechanické variátory, priamočiare pohony TMP a naše vynikajúce možnosti dodávok planétových prevodoviek a technických komponentov (pohybové skrutky, ozubené prevody, hriadeľové spojky, kĺby a kĺbové oká, vodiace tyče a guličkové puzdrá a pod.

Pre doplnenie nášho rozsiahleho sortimentu prevodoviek ponúkame tiež vynikajúci výber elektromotorov (pre jednosmerný prúd 1 a 3 fázové, brzdové motory s brzdami pre jednosmerný a striedavý prúd, ohňovzdorných motorov s certifikátom Atex, EEF1 vysoko efektívne motory) a široký sortiment motorov pre striedavý prúd pre doplnenie ľubovoľnej aplikácie vrátane regulácie a rôzne doplnkové prvky.

Radi by sme tiež upriamili Vašu pozornosť na možnosť dodávok: odliatkov zo sivej a tvárnej liatiny a odliatkov z farebných kovov, podľa Vašej požiadavky, s možnosťou opracovania. Ponúkame tiež možnosť kovoobrábania na špičkových CNC obrábacích centrách a sústruhoch ako aj na poloautomatoch a klasických obrábacích strojoch, podľa dodanej dokumentácie a požadovanej presnosti opracovania.

Samozrejmosťou spoločnosti FORIN s.r.o. je poskytovanie poradenskej činnosti ku každému sortimentu a návrhov technických riešení podľa potrieb našich zákazníkov.

Popri širokom výbere prevodoviek a pohonov SJT Moldava ponúkame výrobky renomovaných výrobcov S.T.M., GSM, PACK Trade, elektromotory SIEMENS, VELA, NERI s možnosťou dodania frekvenčných meničov ako aj komponentov ďalších renomovaných výrobcov aj pre tie najnáročnejšie aplikácie.

Sme hrdý na úzku spoluprácu s našimi zákazníkmi pri poskytovaní najlepších riešení pre ich potreby. Ak potrebujete špeciálne alebo neštandardné motory, prevodovky alebo rôzne doplnkové pohonové prvky, prosím neváhajte sa skontaktovať so skúseným tímom našich predajcov. Našou snahou je poskytovať zákazníkom komplexné dodávky v zmysle "všetko z jednej ruky" pre pohodlný a spokojný nákup u jedného dodávateľa.

Kontaktujte nás aby ste sa presvedčili, ako pre Vás pracujeme!!